Konkurs „Nakręcone #PomorzeZachodnie” – edycja 2

Konkurs „Nakręcone #PomorzeZachodnie” – edycja 2

Wygraj sprzęt do filmowania, ciekawe nagrody i „zasięgi”. Złap za kamerę i opowiedz o ciekawym miejscu, aktywności lub osobie. Ruszyła druga edycja konkursu marszałka na vloga o Pomorzu Zachodnim.

Utalentowani i pomysłowi twórcy, ten konkurs jest dla Was! Na Pomorzu Zachodnim nie brakuje miejsc, które zachwycają i wzywają do przygody oraz osób, o których każdy musi usłyszeć. Czas pokazać to szerszej publiczności. Konkurs „Nakręcone #PomorzeZachodnie” – edycja 2 to szansa na opowiedzenie swojej historii o regionie i sprawdzenie talentu.

Finansowanie zapewnia Unia Europejska w ramach Schematu II Pomocy Technicznej “Krajowa Sieć

– Jako region o olbrzymim potencjale turystycznym mamy wiele do zaoferowania i chcemy to pokazywać na różne sposoby, po raz kolejny w formie vlogów. Mam nadzieję, że i tym razem, podczas trwania drugiej edycji vlogowego konkursu odkryjemy utalentowanych twórców, którzy opowiedzą o Pomorzu Zachodnim – zachęca marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Zasady konkursu Nakręcone #PomorzeZachodnie

Twój vlog powinien być nagrany na Pomorzu Zachodnim, trwać do 4 minut i prezentować
miejsca, aktywności pozwalające ciekawie spędzić czas lub interesujące osoby. Film należy opublikować w swoim kanale w serwisie YouTube oraz promować w swoich kontach w takich mediach społecznościowych jak Facebook czy Instagram. Materiały należy oznaczyć #PomorzeZachodnie, #vlogPomorzeZachodnie , #NakreconePomorzeZachodnie2edycja. Najlepsze vlogi i ich autorzy pojawią się w mediach społecznościowych Pomorza Zachodniego, co znaczy, że mają szanse na zdobycie dużych zasięgów.
Należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Nagrody

Nagrodami za trzy pierwsze miejsca są kamery GoPro Hero 11 Black. Komisja przyzna także trzy nagrody wyróżnienia – Gimbal ręczny FeiyuTech Vimble 3.
Przy ocenie vlogów będzie brana pod uwagę atrakcyjna i nowoczesna forma, sposób narracji, a także lokalizacja, w której zrealizowano nagranie. Liczy się także sposób promocji vloga i jego odbiór przez widzów: liczba wyświetleń, polubień, komentarzy.

Konkurs trwa od 1 marca do 14 kwietnia 2023 r.

Zgłoszenia na stronie http://gabinet.wzp.pl/biuro-komunikacji/ 

Źródło: https://www.wzp.pl/biuro-prasowe/biuro-prasowe/aktualnosci/szukamy-vlogerow-nakreconych-na-pomorze-zachodnie