Porozmawiajmy o narzędziach wsparcia biznesu – spotkanie dla przedsiębiorców w dn. 16.03.2023r.

Porozmawiajmy o narzędziach wsparcia biznesu – spotkanie dla przedsiębiorców w dn. 16.03.2023r.

Z jakich środków i funduszy europejskich skorzystać, aby rozwijać swój biznes? – o tym wszystkim dowiemy się i porozmawiamy podczas spotkania dla przedsiębiorców, które odbędzie się 16 marca 2023 roku w godzinach 12:00 – 14:00 w Urzędzie Miasta Międzyzdroje, Plac Ratuszowy 1 w Międzyzdrojach, sala ślubów.

Burmistrz Miasta Międzyzdroje wspólnie z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na spotkanie inaugurujące otwarcie w siedzibie Urzędu Miasta Międzyzdroje punktu wsparcia przedsiębiorców.

Podczas spotkania eksperci przedstawią praktyczne informacje o możliwościach pozyskania zewnętrznego finansowania, w tym o dotacjach, pożyczkach i poręczeniach. Zaprezentowane zostaną formy wsparcia z nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej, która ma do zaoferowania zachodniopomorskich firmom wiele atrakcyjnych narzędzi rozwoju. Ponadto, na miejscu dostępna będzie strefa doradców i pośredników finansowych. W ramach strefy dostępni będą także dla Państwa m.in. przedstawiciele Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej czy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich działających na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zgłoszenie udziału należy dokonać za pośrednictwem adresu e-mail: zarr@miedzyzdroje.pl<mailto:zarr@miedzyzdroje.pl>. W wiadomości prosimy podać: nazwę firmy, branżę, ilość osób biorących udział w spotkaniu oraz dane kontaktowe.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 91 32 75 632 oraz na stronie: https://miedzyzdroje.pl/strona/porozmawiajmy-o-narzedziach-wsparcia-biznesu-spotkanie-dla-przedsiebiorcow-16-03-2023-r