Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego w Szczecinie

Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego w Szczecinie

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia wraz z Zachodniopomorskim Stowarzyszeniem Pilotów i Przewodników zaprasza na XI Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego w Szczecinie. W tym roku dzień ten świętować będziemy 24 lutego.

Z tej okazji ponownie zorganizowane zostaną bezpłatne spacery i zwiedzanie Szczecina, oczywiście w towarzystwie miejskich przewodników. W tym roku, temat przewodni to “Szczecin na bogato”. Miejscy przewodnicy podzielą się z nami pasją do miasta, przybliżając miejsca, które choć widzimy na co dzień, to często nie znamy ich historii ani ciekawostek. 

W ramach XI Międzynarodowego Dnia Przewodnika w Szczecina odbędą się wycieczki tematyczne nielimitowane, jak z ograniczoną ilością miejsc. Rejestracja na wycieczki z ograniczoną ilością uczestników rozpocznie się 15. lutego o godzinie 11:00. Rejestracja jest bezpłatna. Linki do zapisów pojawią się przy wybranych spacerach. 

Wycieczki z limitem miejsc (rejestracja rozpocznie się 15. lutego o godzinie 11:00) 

szczegóły na stronie >>> https://visitszczecin.eu/pl/aktualnosci/927-miedzynarodowy-dzien-przewodnika-turystycznego-w-szczecinie-znamy-date

oraz https://www.facebook.com/events/694259699535925/?active_tab=discussion

Źródło: https://visitszczecin.eu/pl/aktualnosci/927-miedzynarodowy-dzien-przewodnika-turystycznego-w-szczecinie-znamy-date