I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej!

I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej!

Przez dwa dni, miłośnicy rowerów spotkają się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40. I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej, to interesujące wykłady, prelekcje, warsztaty i wiele innych atrakcji, w tym mini gra terenowa “Rowerem przez Pomorze Zachodnie” zorganizowana przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną.

W piątek (16 lutego) w ramach konferencji branżowej będziemy mówić o rozwoju turystyki na Pomorzu Zachodnim. Program konferencji na stronie www.rowery.wzp.pl.

W sobotę 17 lutego w godz. 11-14 zapraszamy wszystkich dużych i małych do wzięcia udziału w naszej mini grze terenowej “Rowerem przez Pomorze Zachodnie”. Na wszystkie drużyny, które ukończą zabawę czekać będzie skarb i drobne turystyczne upominki, które przygotowaliśmy we wsparciu Ogrodów Hortulus w Dobrzycy.

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie przez cały dzień będziemy odpowiadać na wasze pytania dotyczące atrakcji turystycznych i planowania podróży po Pomorzu Zachodnim.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny! Zaprasza Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz!

Więcej o wydarzeniu oraz szczegółowy program I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej:
https://rowery.wzp.pl/…/program-polsko-niemieckich-dni…
oraz https://www.facebook.com/events/…