Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wzięła udział w konferencji “I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej”

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wzięła udział w konferencji “I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej”

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (ZROT) uczestniczyła w konferencji “I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej”, która odbyła się w dniu 16 lutego br. Konferencję otworzył Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele branży turystycznej z Polski i Niemiec, aby omówić najnowsze trendy i najlepsze praktyki związane z turystyką rowerową.

Konferencja była doskonałą okazją do promocji Zachodniopomorskiego jako regionu idealnego dla miłośników aktywnego wypoczynku na rowerze.
Pani Prezes ZROT, Magdalena Bulikowska podczas konferencji mówiła o systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom, natomiast Dyrektor Biura ZROT, Pan dr Artur Pomianowski mówił o rozwoju turystyki na Pomorzu Zachodnim w kontekście tras rowerowych oraz o atrakcjach turystycznych, które czekają na entuzjastów dwóch kółek.

Konferencja, w której ZROT brało udział, była również ważnym krokiem w budowaniu współpracy międzynarodowej oraz wymiany doświadczeń z partnerami z Niemiec. Dzięki tej inicjatywie, Zachodniopomorskie może jeszcze bardziej zyskać na znaczeniu jako atrakcyjny cel podróży dla rowerzystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Konferencja “I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej” przyczyniła się również do promocji turystyki rowerowej jako zdrowej, ekologicznej i fascynującej formy podróży.

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna już teraz zaprasza wszystkich entuzjastów rowerowych podróży do odkrywania uroków tego pięknego regionu na dwóch kółkach!