Blog No Sidebar

Blog No Sidebar

Noc Kupały w Ogrodach Hortulus Spectabilis w Dobrzycy

20 czerwca wyjątkowe wydarzenie - Noc Kupały w Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy! To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, zanurzyć się w naturze i poznać piękne tradycje związane z najkrótszą nocą w roku.

Nowe połączenie kolejowe KD Premium Nadmorski łączy Dolny Śląsk i Pomorze Zachodnie

Od 22 czerwca Koleje Dolnośląskie uruchamiają nowe sezonowe połączenie kolejowe z wygodnymi składami Impuls. Odkryj nowy wymiar podróży! Dolny Śląsk i Pomorze Zachodnie bliżej niż myślisz!

Webinar – Zatrucia pokarmowe w okresie wakacji – Jak im zapobiegać?

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze pt. Zatrucia pokarmowe w okresie wakacji – Jak im zapobiegać? Celem webinaru jest przypomnienie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa żywności, jakości wody do spożycia, a także postępowania w przypadku zatruć pokarmowych.

Znamy nowe Cuda Polski 2024 National Geographic Traveler

Czytelnicy i redakcja National Geographic Traveler wybrali Cuda Polski 2024. Wygrały miejsca zaskakujące, ciekawe i z dala od utartego szlaku. Poznaj Cuda Polski 2024 i zainspiruj się do stworzenia własnej mapy podróży. W województwie zachodniopomorskim wygrało Darłowo.

“Podróże z klasą”

19 czerwca br. rusza nabór wniosków przedsięwzięcia pod nazwą „Podróże z klasą”. 60 mln zł w 2024 roku na krajowe wycieczki szkolne dla uczennic i uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W ramach „Podróże z klasą” dofinansowaniu w 100% podlegają wycieczki trwające od 2 do 5 dni. Kwota dofinansowania zależy od czasu trwania wycieczki.

„Bezpieczna woda” – akcja informacyjno-edukacyjna

Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki realizuje letnią edycję akcji „Bezpieczna Woda” we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy wsparciu Komendy Głównej Policji, Centrum Turystyki Wodnej PTTK oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Ogłoszenie Programu „Polskie szlaki turystyczne” Edycja 2024 finansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Minister Sportu i Turystyki ogłasza Program „Polskie szlaki turystyczne”. Edycja 2024. finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Celem Programu jest zwiększenie możliwości uprawiania turystyki społecznej w Polsce poprzez poprawę bezpieczeństwa na szlakach turystycznych oraz poprawę dostępności turystycznej na obszarach o dużych walorach przyrodniczych dla turystyki społecznej...

Kurs online: Wsparcie dla branż HoReCa, turystyka, kultura ze środków KPO

Polska Fundacja Przedsiębiorczości pomaga przedsiębiorstwom, jak najlepiej wykorzystać środki w konkursie dla branż HoReCa, turystyka i kultura.

29 maja – webinarium: „Jak zdobyć finansowanie z KPO dla branż: HoReCa, turystyka i kultura. Praktyczne wskazówki”

Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Szczecinie organizuje bezpłatne webinarium: „Jak zdobyć finansowanie z KPO dla branż: HoReCa, turystyka i kultura. Praktyczne wskazówki”

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13